O mnie/o blogu

Witam Cię serdecznie na moim blogu. To radość gotowania, smakowania i dzielenia się tym z innymi sprawia, że istnieje on już tyle lat. Początkowo był tylko dla mnie, ale z czasem stał się platformą z przepisami także dla innych.

Kilka słów o mnie...

Mam ciągłą potrzebę poszukiwania nowych smaków i połączeń, dlatego śledzę blogi i serwisy kulinarne oraz zbieram książki kucharskie. Uwielbiam rozmawiać o jedzeniu i mogę robić to godzinami. Na co dzień jestem prawnikiem, po godzinach zaś zakładam fartuch, by gotować oraz odwiedzam stragany w poszukiwaniu najlepszych warzyw, owoców i mięs. Gotowanie to fascynująca podróż po krainie smaków. Udało mi się już przekonać parę osób, że gotowanie jest proste, co sprawia mi dodatkową radość i daje energię do prowadzenia tej strony. 

Mam dwoje małych dzieci, w tym niemowlaka, dla których chcę być przewodniczką smaków. Chcę, by stali się smakoszami.   Zapraszam Cię do mojej kuchni. Zapraszam Cię też na facebooka, a także do publikowania na nim potraw przygotowanych wg przepisów zamieszczonych na blogu - będzie mi bardzo miło, jeśli się tym ze mną podzielisz.


JAK ZNALEŹĆ COŚ NA BLOGU?
  • skorzystać z wyszukiwarki bloga, która znajduje się po prawej stronie (wyszukiwarka nie jest jednak doskonała, dużo lepsze efekty uzyskuję wpisując w google frazę "ninawkuchni" i dodając to, czego poszukuję np. "ninawkuchni ciasto ze słonecznikiem")
  • skorzystać z tagów/etykiet, które umieszczone są pod każdą z notek, wybrane etykiety to: truskawki, szparagi, szpinak, rabarbar, impreza
  • wybrane kategorie znajdują się w nagłówku blogu
  • przeszukać archiwum miesiąc po miesiącu
kontakt mailowy: ninawkuchni@gmail.com