poniedziałek, 10 grudnia 2012

Wyniki konkursu z Tchibo


Dziękuję za tak liczny udział w konkursie organizowanym wraz z Tchibo.pl Zgłoszeń było wiele, a zestawy tylko 3, więc wybór był naprawdę trudny. Wraz z przedstawicielką marki Tchibo postanowiłyśmy nagrodzić następujące osoby:

ZESTAW PIERWSZY

Agnieszka Suchan - za kreatywność i za rymy niekoniecznie częstochowskie :) życzymy Ci, żebyś zaczynała każdy zimowy dzień od kubka gorącej kawy.

ZESTAW DRUGI

Marta Maćkowska, za to, że pokazujesz, że czasem można mieć tylko blat biurka w akademiku, by rozwijać swoją pasję. Mogłoby się wydawać, że skromne warunki są przeszkodą do tworzenia receptur i kulinarnych kreacji. Skojarzyłaś mi się z Anielą Rubinstein, żoną pianisty Artura Rubinsteina, która w swej cudownej książce "Kuchnia Neli" - pełnej anegdot rodzinnych i wspomnień kulinarnych, pisała, że robiła makaron na walizce w hotelowym pokoju...

ZESTAW TRZECI

"Ona" - po to by ułatwić "operację" zniknięcia patery sprezentowanej przez teściową.

Gratulujemy!

P.S. Proszę o przesłanie mailem ninawkuchni(at)gmail.com Waszych adresów wraz z numerem telefonu w celu jak najszybszej wysyłki zestawów konkursowych kurierem.

5 komentarzy:

 1. hahaha! Cudownie! Rodzinne związki ocalone, a i słodkości sporo na stole się ostanie:) Bardzo dziękuję!

  OdpowiedzUsuń
 2. gratulacje dla szczesliwcow!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ta druga to moja siostra!! :D
  Robi najlepsze jedzonka na świecie!

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziewczyny...porażka. Kipiłam te foremki.Ale nie chciały muffiny wyjsć po upieczeniu .Jakie ciasto zastosować do tych foremek????

  OdpowiedzUsuń